Helena Vinařová


O mně

Mé první zkušenosti v realitním oboru jsem začala získávat v roce 2001, kdy jsem po ukončené sportovní kariéře nastoupila v menší pražské realitní kanceláři na pozici makléř v oddělení pronájmů. Při této činnosti jsem zde setrvala do roku 2005, zprostředkovala jsem bezmála 200 pronájmů bytů a rodinných domů a stala jsem se v této kanceláři vedoucí pro oddělení pronájmů. Měla jsem štěstí. Mohla jsem pracovat a získávat praxi v týmu mladých zkušených lidí, jejichž krédem je profesionalita, slušnost a čestnost.

Po mateřské dovolené jsem se v roce 2008 přestěhovala zpět do rodné Plzně a uvažovala, co dál. Práce v realitním oboru mne stále lákala, ale měla jsem potřebu zkusit něco nového. Byla jsem přijata na pracovní pozici obchodníka do regionální televize. Této zkušenosti si velmi cením, jelikož jsem získala přehled o reklamních mediích a také zpětně při své práci v realitní kanceláři mohu využít osvojené dovednosti získané v proškolovaném obchodním týmu.

V roce 2011 jsem navázala na činnost z předešlých let a zahájila své působení v realitní kanceláři La Pietra s.r.o. Společnost mne zaujala vysokou profesionalitou, přístupem ke klientům, přátelským kolektivem. Nalezla jsem zde prostor pro uplatnění svých zkušeností a zároveň, na pozici makléř v prodejích a pronájmech jsem přijala výzvu naučit se něco nového.

Mohu Vám nabídnout osobní přístup, svou praxi 11 let v oboru. Na mé práci se mi líbí její pestrost, komplikovanější případy jsou pro mne výzvou. Umím naslouchat lidem a činí mne šťastnou, pokud je prodej či pronájem zrealizován ke spokojenosti klientů. Jsem pozitivní a ochotna udělat maximum pro zdárný průběh prodeje nebo pronájmu. Vážím si toho, když se k nám naši klienti vracejí anebo nás doporučí svým známým.

Nabízené nemovitosti


Fotka Nabízíme k pronájmu obchod s výlohou v blízkosti vlakového nádraží v Horní Bříze.
PRONÁJEM

Nabízíme k pronájmu obchod s výlohou v blízkosti vlakového nádraží v Horní Bříze.

5 000 Kč / měsíc

Fotka Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+KK, který se nachází ve 4. patře cihlového domu v Plzni na Borech, ulice Čechova.
PRODEJ

Nabízíme k prodeji byt o dispozici 2+KK, který se nachází ve 4. patře cihlového domu v Plzni na Borech, ulice Čechova.

1 790 000 Kč

Fotka Pronájem nebytových prostor v Plzni
PRONÁJEM

Pronájem nebytových prostor v Plzni

7 500 Kč / měsíc

Fotka Nabízíme k prodeji venkovskou chalupu v Březíně, vzdáleném 3 km od Nečtin.
PRODEJ

Nabízíme k prodeji venkovskou chalupu v Březíně, vzdáleném 3 km od Nečtin.

1 560 000 Kč

Fotka Nabízíme možnost pronájmu výrobní haly, která se nachází ve střeženém průmyslovém areálu ve středu města Plzně nedaleko hlavního nádraží.
PRONÁJEM

Nabízíme možnost pronájmu výrobní haly, která se nachází ve střeženém průmyslovém areálu ve středu města Plzně nedaleko hlavního nádraží.

1 100 Kč / měsíc

Fotka Nabízíme možnost pronájmu skladovacích prostor, které se nachází v 1. podlaží cihlové budovy ve střeženém průmyslovém areálu ve středu města Plzně nedaleko hlavního nádraží.
PRONÁJEM

Nabízíme možnost pronájmu skladovacích prostor, které se nachází v 1. podlaží cihlové budovy ve střeženém průmyslovém areálu ve středu města Plzně nedaleko hlavního nádraží.

500 Kč / měsíc

Fotka Nabízíme k pronájmu krásný prostorný byt 4+KK v reprezentativní prvorepublikové vile v Plzni na Lochotíně.
PRONÁJEM

Nabízíme k pronájmu krásný prostorný byt 4+KK v reprezentativní prvorepublikové vile v Plzni na Lochotíně.

15 000 Kč / měsíc

Fotka V zastoupení majitele nabízíme možnost pronájmu parkovacího stání v Plzni v ulici Purkyňova
PRONÁJEM

V zastoupení majitele nabízíme možnost pronájmu parkovacího stání v Plzni v ulici Purkyňova

850 Kč / měsíc

Fotka Nabízíme k pronájmu kanceláře v Plzni na Mikulášské ulici.
PRONÁJEM

Nabízíme k pronájmu kanceláře v Plzni na Mikulášské ulici.

3 500 Kč / měsíc

Nabízíme mnoho nemovitostí
z vašeho okolí.


Katalog nemovitostí