Ing. Filip Klapáč


O mně

Ve firmě jsem začal pracovat v roce 2002 na pozici prokuristy. Postupem času jsem se stal podílovým spoluvlastníkem a v roce 2014 jsem se stal jediným vlastníkem. Z důvodu této změny jsem byl nucen přibrat řadu nových povinností, ale nikdy jsem se zcela nevzdal práce makléře. Těší mě setkávat se každodenně s lidmi, vyslechnout si jejich příběh a pomoci jim. Naplňuje mě to.

Obor realit v sobě nese široké spektrum složitých procesů a mechanismů, často skrývajících řadu záludností a mám radost, že stále více a více klientů svěřuje realizaci svých potřeb a snů do rukou realitní kanceláře, v minulých dobách tomu tak často nebývalo. Těší mě to a pevně věřím, že naše realitní kancelář k této změně přispěla svým dílem a budeme se maximálně snažit, abychom k této změně přispívali i nadále.

Nabízené nemovitosti


Fotka Nabízíme k pronájmu zcela nové, reprezentativní komerční prostory v atraktivně vzhlížejícím, nově postaveném polyfunkčním domě v centru města, v ulici Purkyňova.
PRONÁJEM

Nabízíme k pronájmu zcela nové, reprezentativní komerční prostory v atraktivně vzhlížejícím, nově postaveném polyfunkčním domě v centru města, v ulici Purkyňova.

46 500 Kč / měsíc

Fotka Nabízíme k pronájmu moderní byt v novém bytovém domě, dispozice 2+KK, byt se nachází ve 4.NP, v domě je k dispozici výtah.
PRONÁJEM

Nabízíme k pronájmu moderní byt v novém bytovém domě, dispozice 2+KK, byt se nachází ve 4.NP, v domě je k dispozici výtah.

12 500 Kč / měsíc

Fotka Nabízíme k prodeji pozemek v obci Dýšina, který je územním plánem obce určen k zástavbě.
PRODEJ

Nabízíme k prodeji pozemek v obci Dýšina, který je územním plánem obce určen k zástavbě.

1 400 Kč

Fotka Nabízíme k prodeji hezký rodinný dům v obci Zruč, která se nachází cca 5 km od Plzně.
PRODEJ

Nabízíme k prodeji hezký rodinný dům v obci Zruč, která se nachází cca 5 km od Plzně.

4 650 000 Kč

Fotka Nabízíme k prodeji moderní, novostavbu rodinného domu v opravdu hezké, přátelské a klidné obytné zóně, nedaleko zámeckého parku, v lokalitě Dolní Lukavice.
PRODEJ

Nabízíme k prodeji moderní, novostavbu rodinného domu v opravdu hezké, přátelské a klidné obytné zóně, nedaleko zámeckého parku, v lokalitě Dolní Lukavice.

5 950 000 Kč

Fotka Nabízíme k prodeji velmi pěkný, zrenovovaný byt o dispozici 3+1, který se nachází v 5. patře modernizovaného panelového domu v Plzni na Vinicích, ulice Břeclavská.
PRODEJ

Nabízíme k prodeji velmi pěkný, zrenovovaný byt o dispozici 3+1, který se nachází v 5. patře modernizovaného panelového domu v Plzni na Vinicích, ulice Břeclavská.

3 200 000 Kč

Fotka Nabízíme k prodeji velmi pěkný byt o dispozici 2+1, který se nachází ve 2.NP menšího bytového domu v Kaznějově, ulice Střední.
PRODEJ

Nabízíme k prodeji velmi pěkný byt o dispozici 2+1, který se nachází ve 2.NP menšího bytového domu v Kaznějově, ulice Střední.

2 200 000 Kč

Fotka Nabízíme k pronájmu moderní byt dispozice 3+KK ve 2.NP, k dispozici je výtah.
PRONÁJEM

Nabízíme k pronájmu moderní byt dispozice 3+KK ve 2.NP, k dispozici je výtah.

14 000 Kč / měsíc

Fotka Nabízíme k pronájmu moderní, zcela nový byt v nově dokončeném byt. domě v Plzni na Roudné, dispozice 3+KK, byt se nachází v 5.NP, k dispozici je výtah.
PRONÁJEM

Nabízíme k pronájmu moderní, zcela nový byt v nově dokončeném byt. domě v Plzni na Roudné, dispozice 3+KK, byt se nachází v 5.NP, k dispozici je výtah.

20 000 Kč / měsíc

Nabízíme mnoho nemovitostí
z vašeho okolí.


Katalog nemovitostí